Cena dla graczy: 65 zł od osoby. W cenie:

Po upływie 3 godz. można zostać u nas dłużej np. kontynuując grillowanie (jeśli po tym czasie pole nie zostało zarezerwowane przez inną grupę) Każda rozpoczęta dodatkowa godzina pobytu to 5 zł od osoby. Dotyczy to również osób, które nie grały. Pobyt przez pierwsze 3 godziny dla osoby niegrającej wynosi 10 zł.

Cena dla firm z opcją biesiadowania po grze:

77 zł/os. za pierwsze 3 godz. pobytu, omówienie zasad, wypożyczenie sprzętu i 200 kulek. Dodatkowe kulki: 15 zł za 100 szt.

Po upływie 3 godz. każda rozpoczęta dodatkowa godzina to 5 zł od każdego uczestnika. Dotyczy to także osób, które nie grały. Pobyt przez pierwsze 3 godziny dla osoby niegrającej wynosi 10 zł.

 

Cena dla graczy z własnym sprzętem: 20 zł/os. za wejście na 3 godz. Tylko gracze z własnym sprzętem (marker, maska, butla) mogą wykorzystać do gry przywiezione z sobą kulki.

Rezerwacja terminów:

  • 693-286-224, bigo@wp.pl

Zapraszamy do kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania :)

Rezerwację trzeba potwierdzić zadatkiem (można również przelewem) - szczegóły podajemy podczas rezerwowania. Zwracamy zadatek, jeśli anulowanie rezerwacji nastąpi 7 lub więcej dni przed zarezerwowanym terminem.

Chętni do 18. roku życia muszą mieć zgodę podpisaną przez rodzica lub prawnego opiekuna. Można ją podpisać w dniu gry lub wcześniej. Druk wysyłamy mailem.

 

Więcej informacji: