Cena dla graczy: 65 zł od osoby. W cenie:

Po upływie 3 godz. można zostać u nas dłużej np. kontynuując grillowanie (jeśli po tym czasie pole nie zostało zarezerwowane przez inną grupę) Każda rozpoczęta dodatkowa godzina pobytu to 5 zł od osoby. Dotyczy to również osób, które nie grały. Pobyt przez pierwsze 3 godziny dla osoby niegrającej wynosi 10 zł.

Cena dla firm z opcją biesiadowania po grze:

77 zł/os. za pierwsze 3 godz. pobytu, omówienie zasad, wypożyczenie sprzętu i 200 kulek. Dodatkowe kulki: 15 zł za 100 szt.

Po upływie 3 godz. każda rozpoczęta dodatkowa godzina to 5 zł od każdego uczestnika. Dotyczy to także osób, które nie grały. Pobyt przez pierwsze 3 godziny dla osoby niegrającej wynosi 10 zł.

 

Cena dla graczy z własnym sprzętem: 15zł/os. za wejście na 3 godz. Tylko gracze z własnym sprzętem (marker, maska, butla) mogą wykorzystać do gry przywiezione z sobą kulki.

Naszym Gościom proponujemy także:

  • grę w piłkę na trawiastym boisku - bezpłatnie
  • grillowanie (bezpłatnie udostępniamy grilla, ale węgiel, podpałkę, produkty i napoje Goście przywożą we własnym zakresie)

Dodatkową propozycją jest strzelnica golfowa

  • wypożyczenie kija golfowego - 5 zł / os.
  • wypożyczenie 50 piłeczek - 15 zł / os.

www.golf.lubin.pl

 

 

Rezerwacja terminów:

  • 693-286-224, bigo@wp.pl

Zapraszamy do kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania :)

Rezerwację trzeba potwierdzić zadatkiem (można również przelewem) - szczegóły podajemy podczas rezerwowania. Zwracamy zadatek, jeśli anulowanie rezerwacji nastąpi 10 lub więcej dni przed zarezerwowanym terminem.

Chętni do 18. roku życia muszą mieć zgodę podpisaną przez rodzica lub prawnego opiekuna. Można ją podpisać w dniu gry lub wcześniej. Druk wysyłamy mailem.

 

 

Więcej informacji: