JAK ZAŁOŻYĆ POLE PAInTBALLOWE?

Założenie pola paintballowego i jego wyposażenie we współpracy ze sklepem paintballowym BIGo to gwarancja korzyści:

 

  • Niezawodny sprzęt paintballowy marki Tippmann słynący z trwałości i niezawodności. Markery do paintballa marki Tippmann są znane jako łatwe w obsłudze i solidne - polecane jako wyposażenie do założenia pola paintballowego. Na naszym polu używamy markerów z ponad 10 letnim stażem. Przez ten cały czas wymiany wymagało tylko tych kilka części, które zużywają się podczas pracy markera.

 

  • Praktyczne porady, czyli jak założyć pole paintballowe, jak bezpiecznie organizować i prowadzić gry, a także porady na temat działania i używania sprzętu paintballowego - nasza wiedza poparta jest doświadczeniem. Działamy od 2004 r.

 

  • Przy wydaniu zakupionego sprzętu możemy nieodpłatnie podzielić się wiedzą praktyczną. W zakresie instruktażu wchodzą: bezpieczne użytkowanie sprzętu, prowadzenie gier, a także inne ważne elementy paintballowej działalności. Udzielamy również porad telefonicznie lub przez e-mail.

 

  • 2 lata gwarancji i sprawny serwis, który odbywa się u nas - jesteśmy certyfikowanym serwisem sprzętu Tippmann i mamy dostępne na bieżąco części zamienne.

 

WIĘCEJ INFORMACJI: paintballsklep.pl

 

ZESTAWY DO ZAŁOŻENIA POLA: Tippmann 98 Rental PS